delorme

Poznaj nas

Posiadasz kapitał lub działkę? Zobacz to!

Pomnóż swój majątek w sposób bezpieczny!

Osady Delorme to możliwość pomnożenia kapitału w sposób bezpieczny, dzięki budowie nowoczesnych innowacyjnych domów całorocznych Delorme House.

Współpraca dedykowana jest dla inwestorów kapitałowych lub osób posiadających grunty.

Posiadasz kapitał lub jesteś właścicielem gruntów? Sprawdź naszą propozycję, która daje możliwość uzyskania bardzo sensownych zysków w krótkim okresie czasu.

Czytaj dalej!

elastyczne możliwości

WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ FORMĘ WSPÓŁPRACY DOPASOWANĄ DO TWOICH MOŻLIWOŚCI

Kapitał

Pomnóż swój kapitał dwukrotnie, w krótkim okresie. Forma współpracy przeznaczona dla osób, które posiadają kapitał i chcą go ulokować w bezpieczną i realną inwestycje z wysokim poziomem zwrotu. 

Grunty

Wzrost wartości działki + udział w zyskach! Forma współpracy przeznaczona dla osób, które posiadają działkę/grunt i chcą wybudować na nim Osadę Delorme celem zwiększenia zysków ze sprzedaży

Grunty + Kapitał

Elastyczna forma współpracy przeznaczona dla osób posiadających kapitał i działkę, które chcą zrealizować projekt / biznesplan związany z wybudowaniem i dalszą administracją związaną z Osadą Delorme House.

Delorme house

Dowiedz się więcej o domach całorocznych i innowacyjnej technologii Delorme House

Posiadasz kapitał? Przeczytaj to!

Sprawdź możliwość podwojenia kapitału w krótkim okresie czasu.

W skrócie: Ty inwestujesz kapitał. My budujemy Osadę. Jesteśmy producentem, a więc realizujemy projekt “po kosztach”. Następnie dzielimy się osiągniętymi zyskami. Przedstawimy Ci realny biznesplan z wyliczeniem kosztów i generowanych zysków. Posiadamy dostęp do atrakcyjnych lokalizacji w całej Polsce, na których stawiamy nasze Domy Delorme.

Nie musisz posiadać wysokiego kapitału, który pozwoli na sfinansowanie całego projektu! Nasz biznesplan zakłada bieżące finansowanie z uzyskiwanego w międzyczasie CashFlow. Nasze inwestycje zakładają podwojenie zainwestowanego kapitału w przeciągu 2 lat.

Wypełnij formularz współpracy na dole strony -> prześlemy Ci wszystkie szczegóły i dokładne wyliczenia!

Posiadasz grunt? Przeczytaj to!

Zwiększ wartość rynkową swoich gruntów, dzięki wybudowaniu Osady.

W skrócie: Ty posiadasz grunt. My budujemy Osadę. Jako producent budujemy “po kosztach”. Następnie dzielimy się osiągniętymi zyskami w postaci sprzedaży Domu Delorme wraz z działką. Ty zyskujesz na wzroście wartości działki + wysokiem procencie zysków ze sprzedaży domów. Posiadamy sprawdzony biznesplan w zakresie rentowności całego przedsięwzięcia. Po przeanalizowaniu możliwości jakie daje grunt – przedstawiamy propozycję (ile domów, jaki projekt itp) i estymację zysków.

Nie wymagamy przenoszenia własności nieruchomości! Tak więc jest to 100% bezpieczny i zabezpieczony dla Ciebie interes!

Wypełnij formularz współpracy na dole strony -> prześlemy Ci wszystkie szczegóły i dokładne wyliczenia!

Dlaczego warto?

Osady Delorme House, to pewna inwestycja. Wzrost wartości gruntów, nowoczesne nieruchomości, atrakcyjne położenie, sprawdzony biznesplan i doświadczony substrat osobowy. To wszystko sprawia, że Osady Delorme – są w każdym aspekcie – najlepszym adresem dla Twojego kapitału.

sprawdzony biznesplan

Zarabiaj dzięki wybudowaniu Osady Delorme House

Co zyskujesz, dzięki inwestycji w Osadę Domów Delorme?

Ty inwestujesz. My budujemy. Dzięki temu, iż jesteśmy producentem Domów Delorme – osiągamy wysokie marże rynkowe. Dołóż do tego wzrost wartości gruntów, na których budowana jest Osada. To wszystko sprawia, że współpraca z Delorme House jest niezwykle opłacalną i realną inwestycją pozwalającą conajmniej podwoić Twój kapitał w bardzo krótki okresie czasu.

Galeria Osad Delorme

Rzuć okiem na Osady

Inwestuj w realne projekty

Co warto wiedzieć?

Osady nie są wirtualnym projektem, w który inwestujesz i nie jesteś w stanie sprawdzić zmaterializowania się twoich pieniędzy. Osady to realna inwestycja. To grunty, nieruchomości i żywy organizm, który codziennie generuje obroty związane ze sprzedażą i administracją nieruchomości. Twoje pieniądze są bezpieczne. Zarabiają na siebie. A Ty możesz w każdej chwili przyjechać i wykorzystać urlop inwestorski, doglądając inwestycji i korzystając nieograniczonego dostępu do wszystkich atrakcji przewidzianych w Osadach!

Osady Delorme

Inwestujemy w całej Polsce

Realizujemy projekty na obszarze całego kraju

Jesteś inwestorem lub posiadasz grunty?

Napisz do nas, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy na dole strony.

Porozmawiamy o możliwości pomnożenia kapitału, dzięki zrealizowaniu projektu Osady Delorme.

Zadzwoń

Napisz email

inwestycje@delorme.house

Osada Mutne rozciąga się w malowniczym Beskidzie Żywieckim, a pierwszy etap to 4 innowacyjne Domy Delorme.

Osada położona jest w przepięknym Beskidzie Żywieckim i posiada 4 domy Delorme wraz z 12 luksusowymi namiotami.

Spełnij marzenia o własnym całorocznym domu, do którego budowy nie potrzebujesz pozwolenia.

Masz pytania?

Napisz do nas!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wybierz możliwość:

Osady Delorme to połączenie nowoczesnych innowacyjnych domów Delorme House z pięknem natury. Zarabiaj i inwestuj w sposób bezpieczny.

Nasze biuro
ul. Robotnicza 42A,
53-608 Wrocław

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 by Osady Delorme.